0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Asia Asian Games
Iran
۸۹
۸۲
South Korea
Finished
۱۱:۳۰
Philippines
۷۷
۷۶
China
Finished
۱۵:۳۰
Saudi Arabia
۷۹
۷۴
Japan
Finished
۱۵:۳۰
Jordan
۹۰
۷۱
Chinese Taipei
Finished
۱۱:۳۰
  Italy Serie A
Cimberio Varese
۸۳
۸۲
OriOra Pistoia
Finished
۲۱:۰۰
Enel Brindisi
۳۴
۵۰
Pallacanestro Reggiana
inprogress
۲۲:۰۰
  Iraq IBL
Al Naft Baghdad
۸۵
۸۰
Al-Hashd
Finished
۱۸:۳۰
  Philippines NCAA Philippines
De La Salle College Saint Benilde Blazers
۷۱
۷۵
Mapua Cardinals
Finished
۰۹:۳۰
Batangas EAC Generals
۷۱
۷۷
Jose Rizal University Heavy Bombers
Finished
۱۱:۳۰
  France Pro A
Elan Sportif Chalonnais
۳۰
۲۳
ESSM Le Portel
inprogress
۲۲:۳۰
Chorale Roanne
۸۳
۸۱
ADA Blois Basket 41
Finished
۲۰:۰۰
Levallois Metropolitans 92
۲۴
۳۷
Cholet Basket
inprogress
۲۲:۳۰
JSF Nanterre
۲۳
۲۹
Le Mans Sarthe Basket
inprogress
۲۲:۳۰
  Europe Euroleague Women Group B
ESB Villeneuve-d'Ascq (W)
۷۶
۷۵
CAGRO UNI Gyor (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Virtus Pallacanestro Bologna (W)
۴۵
۳۹
CCC Polkowice (W)
inprogress
۲۲:۰۰
USK Praha (W)
۸۵
۶۳
Basket Landes (W)
Finished
۲۰:۳۰
CBK Mersin (W)
۷۷
۸۲
Perfumerias Avenida Salamanca (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Europe Euroleague Women Group A
Fenerbahce SK (W)
۹۶
۶۶
Valencia (W)
Finished
۱۹:۳۰
D Zaragoza 2002 (W)
۶۴
۴۸
ACS Sepsi-SIC SF. Gheorghe (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Pallacanestro Femminile Schio (W)
۶۰
۴۵
AZS UMCS Lublin (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Lyon Asvel (W)
۵۲
۶۰
Aluinvent DVTK Miskolc (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil FPB Paulista
Sao Paulo FC
۹۷
۹۲
Franca BC
Finished
۰۳:۳۰
  Nicaragua LSB
Jaguares UAM
۹۹
۱۱۳
Indigenas de Matagalpa
Finished
۰۴:۰۰
Costa Caribe
۸۵
۷۷
Unan de Leon
Finished
۰۴:۰۰
Leones de Managua
۷۳
۸۶
Brumas Jinotega
Finished
۰۴:۰۰
  Germany BBL
Telekom Baskets Bonn
۴۹
۶۷
Walters Tigers Tubingen
inprogress
۲۱:۳۰
  Dominican Republic Baloncesto Superior
Bameso
۷۸
۷۳
San Carlos
Finished
۰۴:۳۰
San Lazaro
۱۰۲
۹۶
Rafael Barias
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic NBL
BK Decin
۷۴
۷۵
BK Redstone Olomoucko
Finished
۱۸:۳۰
BK NH Ostrava
۶۲
۹۱
Sluneta Usti nad Labem
Finished
۱۹:۰۰
BC Kolin
۵۹
۷۸
USK Praha
Finished
۱۹:۱۵
CEZ Basketball Nymburk
۶۹
۷۲
BC Brno
Finished
۱۹:۳۰
Slavia Praha
۷۸
۹۸
BK Opava
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Korisliiga Women
Espoo Basket Team (W)
۶۶
۶۷
Kouvottaret (W)
Finished
۱۹:۰۰
Tapiolan Honka (W)
۸۶
۵۷
Forssan Alku (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Malaysia MPL D-League U23
MBC Rising Star U23
۷۴
۶۳
ABA Jr Slingers U23
Finished
۱۴:۳۰
KL Aseel U23
۱۰۸
۳۵
Sarawak Fighters U23
Finished
۱۶:۳۰
  Puerto Rico Baloncesto Superior Nacional Women
Explosivas de Moca (W)
۶۳
۷۱
Atenienses de Manati (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Metro League
Welcome Atletico
۸۷
۷۹
Tabare
Finished
۰۲:۴۵
  Colombia Liga Profesional
Motilones del Norte
۹۱
۵۳
Condores de Cundinamarca
Finished
۰۴:۰۰
Team Cali
۱۰۱
۶۸
Sabios de Manizales
Finished
۰۴:۳۰
Corsarios de Cartagena
۲۶
۲۲
Titanes de Barranquilla
inprogress
۲۲:۴۵
  Russia Premier League Women
Nadezhda Orenburg (W)
۷۳
۴۷
Dynamo-Guvd Novosibirsk (W)
Finished
۱۷:۳۰
BC Samara (W)
۷۲
۵۵
Nika Syktyvkar (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sparta & K Vidnoe (W)
۵۸
۶۱
Enisey Krasnoyarski Kraj (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dynamo Kursk (W)
۷۴
۵۲
Dynamo Moscow (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia Extraliga
MBK Komarno
۸۷
۷۵
Spišskí Rytieri
Finished
۱۸:۳۰
BC Levice Patrioti
۷۸
۸۰
MBK Handlova
Finished
۲۰:۳۰
Iskra Svit
۹۷
۷۹
Slavia SPU Nitra
Finished
۱۹:۳۰
Inter Bratislava
۹۵
۸۴
Lucenec
Finished
۲۰:۳۰
  Europe Europe Cup Qualification, Group B
Nevezis Kedainiai
۸۸
۹۸
Manisa Buyuksehir Belediye
Finished
۱۹:۳۰
  Europe ENBL
Start Lublin
۷۳
۱۰۳
BC Juventus Utena
inprogress
۲۱:۰۰
BC Siauliai
۹۴
۹۲
Newcastle Eagles
Finished
۱۹:۰۰
  Spain ACB
Monbus Obradoiro
۶۹
۶۴
Dominion Bilbao Basket
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal LPB
Sport Lisboa Benfica
۷۶
۴۹
Vitoria SC/M.Couto Alves Guimaraes
inprogress
۲۱:۳۰
  Europe EuroCup, Group A
Joventut Badalona
۳۵
۳۳
Besiktas JK Istanbul
inprogress
۲۱:۴۵
SK Prometey
۹۷
۷۷
Hamburg Towers
Finished
۱۹:۳۰
London Lions
۳۸
۴۱
Umana Reyer Venezia
inprogress
۲۲:۰۰
  Europe BNXT League
Heroes Den Bosch
۷۱
۶۲
LWD Basket
inprogress
۲۱:۳۰
Belgacom Liege Basket
۴۶
۷۳
Brussels Basketball
inprogress
۲۱:۳۰
Hubo Limburg United
۴۵
۳۴
Kortrijk Spurs HSE
inprogress
۲۲:۰۰
Belfius Mons-Hainaut
۳۶
۳۹
Stella Artois Leuven Bears
inprogress
۲۲:۰۰
Generali Okapi Aalstar
۴۲
۴۹
Spirou Basket Charleroi
inprogress
۲۲:۰۰
Kangoeroes Basket Mechelen
۳۳
۳۸
Antwerp Giants
inprogress
۲۲:۰۰
  Europe Europe Cup Qualification, Group G
BK JIP Pardubice
۷۶
۷۷
Jamtland Basket
Finished
۲۰:۳۰
  Europe EuroCup, Group B
Aris Thessaloniki
۶۶
۸۲
Herbalife Gran Canaria
Finished
۲۰:۳۰
BC Buducnost Podgorica
۷۶
۶۵
BC Lietkabelis
Finished
۲۰:۳۰
U-Banca Transilvania Cluj Napoca
۸۰
۷۱
Turk Telekom Ankara
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Basketligaen
Randers Cimbria
۸۳
۸۴
Aarhus Bakken Bears
Finished
۲۰:۰۰
  Romania Liga Nationala
CSM Oradea
۶۶
۷۹
CSU Atlassib Sibiu
Finished
۱۹:۳۰
  World Arab Club Championship
Al Ahly Cairo
۸۵
۷۱
MTB Majd
Finished
۱۹:۰۰
  Europe Latvian-Estonian League
TalTech Basket
۹۶
۵۹
KK Viimsi
Finished
۱۹:۰۰
Latvijas Universitate
۵۶
۱۰۴
BC Kalev/Cramo
Finished
۱۹:۳۰
BK Ogres Kolibri
۷۴
۹۴
VEF Riga
Finished
۱۹:۳۰
  France LNB Espoirs U21
Nanterre U21
۶۷
۶۶
Le Mans U21
Finished
۱۸:۳۰
Boulogne Levallois Metropolitans U21
۵۷
۸۴
Cholet U21
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Liga Pro 3x3
Europa-pro 3x3
۲۱
۱۹
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۳:۰۵
Dinamo-pro 3x3
۱۶
۲۱
Lokomotiv-pro 3x3
Finished
۱۰:۵۰
Lokomotiv-pro 3x3
۲۱
۱۰
Spartak-pro 3x3
Finished
۰۹:۲۰
SKIF-pro 3x3
۱۸
۲۱
Dinamo-pro 3x3
Finished
۰۹:۵۰
Spartak-pro 3x3
۲۲
۱۰
SKIF-pro 3x3
Finished
۱۰:۲۰
Lokomotiv-pro 3x3
۲۱
۱۸
SKIF-pro 3x3
Finished
۱۱:۲۰
Spartak-pro 3x3
۲۲
۱۰
Dinamo-pro 3x3
Finished
۱۱:۵۰
Amur-pro 3x3
۲۱
۱۹
Erofey-pro 3x3
Finished
۱۲:۳۵
Erofey-pro 3x3
۱۵
۲۲
Europa-pro 3x3
Finished
۱۳:۳۵
Zenit-pro 3x3
۱۶
۲۱
Amur-pro 3x3
Finished
۱۴:۰۵
Amur-pro 3x3
۲۱
۲۰
Europa-pro 3x3
Finished
۱۴:۳۵
Erofey-pro 3x3
۱۶
۲۱
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۵:۰۵
  Argentina LNB
Asociation Quimsa Santiago del Estero
۸۲
۶۰
Zarate Basket
Finished
۰۳:۴۰
  Brazil Campeonato Catarinense
Adiee / Avaí / Fme
۷۹
۶۸
Joinville
Finished
۰۱:۳۰
  Lithuania LMKL Women
MKK Panevezys (W)
۵۸
۱۰۳
LCC University (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Europe Europe Cup Qualification, Group D
Boras Basket
۱۰۵
۱۰۹
Chernomorets Burgas
Finished
۱۹:۰۰
  Slovakia Extraliga Women
Slavia Banska Bystrica (W)
۶۶
۵۷
MBK Ruzomberok (W)
Finished
۱۹:۳۰
Young Angels Kosice (W)
۹۷
۹۴
Piestanske Cajky (W)
Finished
۲۰:۳۰
Trencin (W)
۵۵
۷۳
Samorin (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Uganda NBL Women
JT Lady Jaguars (W)
۶۷
۷۰
KIU Rangers (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Europe Europe Cup Qualification, Group C
Tindastoll
۶۹
۷۷
Trepca
Finished
۱۹:۳۰
  Uganda NBL
Our Savior
۵۶
۷۳
BC City Oilers Kampala
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Serie A2
Ass. Pallacanestro Trieste
۳۵
۳۶
Agribertocchi Orzinuovi
inprogress
۲۲:۰۰
  Czech Republic ZBL Women
Sokol Hradec Kralove (W)
۸۶
۶۸
Slovanka MB Tabor (W)
Finished
۲۰:۰۰
  El Salvador Liga Mayor
Santa Tecla
۶۷
۶۹
Santiagueno BC
Finished
۰۴:۴۵
  World Friendly Club Matches
San Lorenzo de Almagro
۹۱
۶۷
Racing Club De Avellaneda
Finished
۰۲:۳۰
  Switzerland SBL Women
BCF Elfic Fribourg (W)
۶۷
۴۱
Portes du Soleil BBC Troistorrents (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Senegal Cup
Jeanne D'arc
۶۵
۵۱
Dakar Universite Club
inprogress
۲۱:۳۰
  Europe Europe Cup Qualification, Group F
Anorthosis Famagusta
۶۳
۸۷
Bnei Herzliya
Finished
۲۰:۳۰
  Europe ABA League 2
Vojvodina
۸۵
۷۷
KK Bosna Royal
Finished
۲۰:۰۰
  Slovenia Liga Nova KBM
Krka Novo Mesto
۱۰۹
۸۳
Hopsi Polzela
Finished
۲۰:۰۰
  North Macedonia Prva Liga
KK MZT Skopje Aerodrom
۸۵
۵۹
KK Gostivar
Finished
۱۹:۳۰
KK FMP Akademija
۵۸
۱۱۴
KK EuroNickel
Finished
۱۹:۳۰
  Europe Europe Cup Qualification, Group E
Feniks 2010
۷۲
۱۰۱
Rostock Seawolves
Finished
۱۹:۳۰
  Poland League 2
Trefl Sopot II
۶۸
۸۲
Flota Gdynia
Finished
۱۹:۳۰
Trojka Zyrardow
۶۴
۷۴
Znicz Basket Pruszkow
Finished
۱۹:۳۰
Tarnovia Basket Tarnowo Podgorne
۱۰۸
۶۷
Wiara Lecha Poznan
Finished
۲۱:۰۰
  Ukraine FBU Superleague
BIPA Odessa
۶۷
۴۴
BC Krivbas
Finished
۱۶:۳۰
BK Zaporozhye
۶۹
۷۸
BC Dnipro
Finished
۱۹:۳۰
  China WCBA Preseason
Shaanxi Tianze (W)
۷۶
۹۳
Heilongjiang Daqing (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Russia VTB United League Youth
Khimki 2
۸۶
۴۱
Enisey Krasnoyarsk 2
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Women's Matches
Hebei (W)
۶۶
۸۷
Inner Mongolia (Nei Menggu) (W)
Finished
۰۹:۳۰
  World BSKT Cup
Lions
۷۸
۹۴
Sharks
Finished
۰۸:۳۰
Sharks
۹۴
۸۰
Tigers
Finished
۱۰:۱۵
Tigers
۹۶
۱۰۷
Lions
Finished
۱۲:۰۰
  El Salvador LNB Segunda
Destroyer PLL
۹۴
۵۵
Santa Tecla BC II
Finished
۰۴:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Valur Reykjavik (W)
۹
۱۰
Haukar (W)
inprogress
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید